develop free website

Ahoj, já jsem Eddie.

Chytrý neurorehabilitační software.

Trošku příběhu

Pomáhám nejen Tobě – ale také lidem po úrazu hlavy, a vlastně všem, kteří mají problémy se správným fungováním mozku.

Jednou budu schopen doprovázet a pomáhat od časných fází léčby po celou dobu rekonvalescence. Snažím se Tě poznat a učit se od Tebe. To proto, abych byl schopen co nejlépe a co nejvíce efektně rehabilitovat ztracené anebo rozbité funkce mozku.

Od jiných kognitivně-tréninkových aplikací a programů (a že se jich za tě posledních pár let po světě vyrojilo…) se liším především tím, že se neustále od svých uživatelů učím a pak upravuji celý proces rehabilitace. Učím se ze všech získaných řešení (třeba zrovna i od Tebe) a hledám tu „nejzdravější“ cestu k řešení každé úlohy.

Jednou budu opravdu umět „TU správnou“ cestu a naučím ji všechny, kteří to opravdu potřebují.

Jsem projekt na počátku cesty. Vznikl jsem v roce 2017 a propojuji potřebnost pacientské reality se světem aplikované neuropsychologie, informačních technologií, univerzit a užitečného bussinessu.

Mí tvůrci jsou profíci ve svých oborech. Jsou to kliničtí pracovníci, kutilové z Biomedicíny (FEI - VŠB-TU) a šikulové v oblasti tvorby inteligentních systémů (Katedra informatiky a počítačů – PřF OSU). Opíráme se o reálnou klinickou zkušenost z nemocničního prostředí, současných poznatků o fungování mozku, IT a biomedicínských technologií.

Jsme v tom spolu a víme, že k dosažení „ideální cesty“ a doručení ji svému uživateli (třeba zrovna Tobě) vede ještě pořádně dlouhá cesta.

Adresa

Eddie je projekt firmy
YAKNA s.r.o.

IČ: 25858149
Třebohostická 564/9
100 00 Praha

C 252198 vedená u Městského soudu v Praze 

Kontakt

E: ahoj [zavináč] yakna [tečka] cz